CZ EN DE

Bydlete rychle a bez starostí
v domě s moderním designem.

hutch house

Česká výroba nízkoenergetických domků HUTCH HOUSE, konstruovaných z lepených KVH hranolů.

Domy jsou celoročně obyvatelné a plně kolaudovatelné. Není potřeba stavebního povolení, pouze ohlášení stavby. Výhodou je rychlá stavba (výroba domku kolem 2 měsíců), za nízkou cenu s co nejmenšími starostmi.

Při výrobě používáme prvotřídní materiál. V základu jsou domky vybaveny stěnou tvořenou sádrokartonem (Rigistabill), kvalitní laminátovou podlahou, bílou výmalbou, elektrickými radiátory, obložkovými dveřmi a vnější modřínovou fasádou rhombus. Domky lze usadit i bez základové desky pomocí zemních vrutů a můžete si je seskládat z jednotlivých modulů, do různých tvarů i do patra, dle libosti nebo je také použít jako nástavby, přístavby či garáže. Domky vyrábíme také pro komerční užití jako jsou kanceláře, prodejny, showroomy, sportoviště a nově i jako houseboaty. Více o modulových domcích.

Co jsme realizovali

CS modular

Jsme členem společnosti CS modular, Československé asociace modulární výstavby a nově jsme se stali také členem jejího představenstva. Cílem společnosti je prosazovat taková opatření, která budou mít do budoucna pozitivní přínos pro obor modulární výstavby (legislativa, normy, standardy).

Projekt spolufinancován EU

Spolupracujeme