EN DE PL

Výrobní technologie

Pokročilé technologie

Pro maximální efektivitu a kvalitu výroby jsme investovali do moderních CNC obráběcích strojů. Díky tomu je naše výroba mimořádně přesná, kvalitní a současně rychlá.

Naše výrobní technologie neustále inovujeme k dosažení prvotřídních výsledků.


 


Pětiosé CNC Essetre Techno one

Obráběcí centrum s 5 interpolovanými řízenými osami s pevným nosným portálem, určené pro obrábění trámových konstrukcí  s automatickým podáváním do pracovní zóny pomocí pracovních kleštin.

Více informací


Průmyslová pila Woodmizer WM4000

WM4000 je "příští generace" v pilařství tenkého zářezu. WM4000 kombinuje zvýšení rentability pilových pásů s tenkým zářezem s pokrokem produktivity automatizované řezné technologie pro vytvoření ideálního řešení pro jakýkoli pilařský provoz.

Více informací

Montážní překlápěcí stoly pro výrobu sendvičových panelů Soukup Wing

Montážní překlápěcí stůl určený k výrobě dřevěných sendvičových panelů. Umožňuje fixaci připraveného rámu pomocí nastavitelných pneumatických přítlaků. Rám je následně opláštěn a pomocí sklápěcího mechanismu přesunut na protilehlý  pracovní stůl. Na druhém pracovním stole je konstrukce rámu vyplněná izolací, případnou kabeláží, doplňky a namontována druhá krycí vrstva. Mobilní pracovní stůl se pohybuje pomocí hydraulických válců a snadno jej obsluhuje jedna osoba.

Více informací

Automatická zkracovací pila s frézou Soukup Crossline 500

Tato robustní příčná pila je určena k přípravě materiálu pro výrobu dřevěných rámů.

Více informací

Automatická zkracovací pila vybavena otočným stolem a pilou Crossline 650

Crossline 650M je díky své funkčnosti efektivním komplexním řešením a často je alternativou ke složitým obráběcím centrům při prefabrikaci panelů na bázi dřeva. Materiál vložený do stroje je automaticky detekován a určena jeho délka. Přesnost řezu je zajištěna dvěma nezávislými horními a bočními přítlaky. 

Více informací

Lis na vazníky BV MZV 50

Montážní zařízení BV MZV 50 slouží ke spojování dřevěných konstrukcí styčníkovými deskami s prolisovanými trny.

Více informací