EN DE PL

Zakázkové frézování

Nabízíme Vám službu zakázkového frézování, s moderní technologií pětiosého CNC, která zaručuje vysokou přesnost řezu. Díky naší rozsáhlé sbírce nástrojů jsme schopni vrtat, dlabat, frézovat různé tvary a čepy podle vašich specifikací.

Realizujeme výrobu na základě dodaných výkresů nebo přímo strojových souborů, což nám umožňuje přizpůsobit se i těm nejkomplexnějším požadavkům. S možností zpracování materiálů až do délky 13 metrů, výšky 800 mm a šířky 400 mm jsme vybaveni k řešení širokého spektra výrobních výzev.

Bez ohledu na složitost vašeho projektu můžete spoléhat na naši preciznost, flexibilitu a závazek k dodání vynikajících výsledků. Neváhejte nás oslovit a zjistěte, jak Vám můžeme pomoci s Vašimi projekty!

cnc frezka

Nezávazná poptávka

Poznámka:

 Souhlasím, že provozovatel webu hutchhouse.cz je oprávněn v souladu s příslušnými obecně platnými právními předpisy, zejména se Zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů zpracovat a uchovat veškeré informace a údaje po dobu nejvýše jednoho roku, které jí pro účely zpracování poptávky poskytuji.