EN DE PL

Dřevostavby na míru

Stavba na klíč

Dřevostavby na klíč nabízí rychlou a efektivní cestu k vlastnímu domovu, přičemž minimalizují dobu stavby a umožňují přesné plánování nákladů. Naši klienti mají možnost přizpůsobit si interiér i exteriér podle svých představ, což z dřevostaveb na klíč činí atraktivní volbu pro individuální bydlení, připravené k okamžitému nastěhování.

dřevostavba na klíč

dřevostavba před dokončením

Stavba před dokončením

Varianta pro kutily (bez výmalby, finální podlahy, interiérových dveří, koupelny). Stavba před dokončením označuje fázi výstavby objektu, kdy jsou již provedeny hlavní stavební práce, ale ještě nebyly dokončeny všechny finální práce a detaily, které jsou potřebné pro plné využití dřevostavby podle jejího určení.

Hrubá stavba

Nabízíme i variantu pro více zručné (obsahuje opláštění domu Rigistabil deskou a okenní výplně, vnitřní strana domu je tvořena pouze kostrou, bez izolací a rozvodů).

hrubá dřevostavba

dřevostavba na místě

Stavba na místě

Pro případ špatné dostupnosti Vám nabízíme i možnost stavby na místě, a to ve všech předchozích případech.

Srovnání výbavy

výbava dřevostavby
 


Zaujalo Vás některé řešení? Zašlete nám nezávaznou poptávku!

Poznámka:

 Souhlasím, že provozovatel webu hutchhouse.cz je oprávněn v souladu s příslušnými obecně platnými právními předpisy, zejména se Zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů zpracovat a uchovat veškeré informace a údaje po dobu nejvýše jednoho roku, které jí pro účely zpracování poptávky poskytuji.