EN DE PL

Sendvičové panely

Naše firma se specializuje na výrobu sendvičových panelů pro dřevostavby. Vyrobíme Vám jakoukoliv konstrukci od hrubé stavby po stavbu na klíč. Díky flexibilitě v produkci jsme schopni vyrobit panel v jakýchkoli požadovaných rozměrech.

Sestavujeme panelové konstrukce přímo dle konkrétních projektů našich zákazníků, což znamená, že nejsme limitováni standardními rozměry nebo tvary. Můžete si být jisti, že každý konstrukční prvek je navržen a vyroben s maximální pečlivostí, aby odpovídal specifikacím Vašeho projektu.

Využíváme pouze kvalitní materiály, díky čemuž garantujeme dlouhou životnost a vysokou odolnost výrobků. Nabízíme možnost dodání konstrukce v různých stupních dokončení - od hrubé stavby až po kompletně dokončenou stavbu na klíč.

sendvičové panely

Nezávazná poptávka

Poznámka:

 Souhlasím, že provozovatel webu hutchhouse.cz je oprávněn v souladu s příslušnými obecně platnými právními předpisy, zejména se Zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů zpracovat a uchovat veškeré informace a údaje po dobu nejvýše jednoho roku, které jí pro účely zpracování poptávky poskytuji.