CZ EN DE

Koupelna

Na vybavení koupelen spolupracujeme s Koupelny Ptáček. jde o silného partnera, který se vyznačuje jak svojí spolehlivostí, tak i kvalitou dodávaného zboží. Navíc pro Vás vytvoří vizualizaci koupelny přímo dle Vašeho přání a zapasuje ji do našeho modulu. Zde je pár slov přímo od již zmiňované firmy:

"Součástí naší rozsáhlé prodejní sítě jsou specializovaná koupelnová studia, jejichž úkolem je pomocí odborného personálu poskytnout zákazníkům komplexní péči a kvalitní výrobky. Snažíme se nabídnout nejširší sortiment ve všech cenových úrovních, s velkým výběrem domácích i zahraničních značek, včetně aktuálních novinek. Studia koupelen prezentují širokou nabídku z oblasti sanitární keramiky, obkladů a dlažeb, baterií a doplňků. V současnosti společnost provozuje více než pět desítek koupelnových studií v ČR a SR a další se připravují. Studia v brněnském M-Paláci, Praze-Jinočanech, Praze-Podolí a Praze-Černém Mostě se svou plochou až 1.400 m2 patří mezi největší koupelnová studia v ČR. Studio koupelen Ptáček – Sykora Home v Praze-Vysočanech je zaměřeno na VIP klientelu a nabízí především designové novinky."

www.koupelny-ptacek.cz

Standardní vybavení koupleny

Ohřev vody

Sanita - vybavení koupelen a WC

Základní vybavení koupelny pomocí zařizovacích předmětů je následné, lze však po domluvě upravit o počet popřípadě a určitý typ. Vše pak vychází z projektové dokumentace  - počet WC, baterií, umyvadel, vany popřípadě sprchového koutu.

WC

Umyvadlo

Sprcha

Ostatní

Obklad/dlažba koupelny a WC

Fotografie