CZ EN DE

Co je modulový dům?

Jedná se o nízkoenergetický domek konstruovaný z lepených KVH hranolů. Takové domy jsou celoročně obyvatelné a plně kolaudovatelné, není třeba se ničeho obávat. Dokonce ani není zapotřebí stavební povolení, plně dostačuje ohlášení stavby.

Velkou výhodou modulových domů je jejich rychlá stavba – výroba jednoho domku trvá přibližně jeden měsíc - za nízkou cenu s co nejmenšími starostmi. V základu jsou stavby vybaveny stěnou tvořenou sádrokartonem (fermacell), kvalitní dřevěnou podlahou z vrstveného třívrstvého dubu, bílou výmalbou, elektrickými radiátory, zasouvacími pouzdry a vnější modřínovou fasádou rhombus. Moderní a praktický design je tak přirozený.

Domky pak lze snadno usadit i bez základové desky pouze pomocí zemních vrutů. Jelikož se fantazii v bydlení meze nekladou, náš zákazník si může z jednotlivých modulů poskládat svůj nový domov do různých tvarů i do libovolně do patra, přičemž mu jej doručíme na jakékoli místo, které si vybere. Je samozřejmostí, že při výrobě používáme pouze prvotřídní materiál.

Dokonce ani když kamenný dům již máte, nemusíte se s ním spokojit. Jednou z ohromných výhod modulových staveb je to, že je lze využít rovněž jako nástavby na stávající stavby, případně také jako přístavby.

Jelikož se snažíme vyhovět každému přání, pomůžeme vám i v případě, že zatoužíte bydlet na vodě. Jako novinku jsme nyní začali vyrábět také hausbóty!

Pokračujte